BIEL "Ecoplast" - panel PCV szer. 10cm

zobacz więcej zdjęć
11,56 zł
DOSTĘPNOŚĆ: dostępny
CZAS WYSYŁKI: 1-2dni robocze
MARKA: marka ECOPLAST
Kod produktu:

B713-32817

Ocena:


PANEL PCV

* cena za: m2

* kolor: BIEL "Ecoplast"

* szerokość: 10cm

* grubość: 9mm

* długości: oryginalne 3m / 6m ; z przycięcia po 1,5m / 2m

* zastosowanie: na zewnątrz LUB do wewnątrz

 

 

Produkt najwyższej jakości uznanej marki, nie jest to chiński import czy wyrób marketowy tylko do wewnątrz (ma zastosowanie także na zewnątrz podbitki/elewacje).

Panele PCV to doskonała alternatywa dla drewna które wymaga konserwacji. To uniwersalny produkt nadający się zarówno do wykonania elewacji, podbitki/podsufitki dachowej jak również do aranżacji ścian i sufitów mieszkań, biur, zakładów produkcyjnych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

Niska cena, szybki montaż oraz praktyczność panela PCV sprawiają, że jest on wykorzystywany do wykładania ścian/sufitów w pomieszczeniach związanych z produkcją żywności (np. pomieszczenia inwentarskie, chłodnie) i innych obiektach (markety, hale produkcyjne, automyjnie).

Panele PCV są odporne na wodę, wilgoć czy niskie temperatury, są doskonałym materiałem tam gdzie nie można zastosować ze względu na wilgoć płyt karton-gips czy paneli MDF. Panele posiadają wymagane atesty i mogą być stosowane w obiektach użyteczności publicznej i w obiektach branży spożywczej.

Panele stosowane są na podbitki/podsufitki dachowe, na ściany i sufity balkonów/tarasów i do wnętrz pomieszczeń mieszkalnych (korytarze, klatki schodowe, garaże) czy w obiektach firmowych (do biur, warsztatów, magazynów itd.).

 

Dlaczego "ECOPLAST": 

- sprawdzona marka na rynku od kilkunastu lat (większość paneli oferowanych w internecie jest niewiadomego producenta/pochodzenia i zwykle bez astestów)

- system zarządzania jakością ISO 9001:2000

- grubość 9mm (tanie panele mają obecnie już tylko 5-8mm)

- sprawdzona WIELOKOMOROWA BUDOWA

- prawdziwa ŚNIEŻNOBIAŁA BARWA (nie mleczna czy szara)

- bez domieszek z recyclingu, nie żółknie

- JEDNOLITA POWIERZCHNIA (bez matowych czy szarych pasków/cieni)

- SZEROKIE PIÓRO ułatwiające montaż

- wszelkie ATESTY w tym higieniczny (można stosować w spożywce)

- szeroka gama listew wykończeniowych

 

 

w MENU zakładka "PANELE PCV szer. 10cm"

 Pliki do pobrania: